Čertova krabička

Ivan Lendl Martina Navrátilová WikipedieDomů

Podobné téma:
Ivan Lendl Martina Navrátilová..
věcné břemeno doživotního užív..
nabyti pravni moci u rozhodnut..
Wikipedie Evropa sjednocení se..
David Matásek životopis Wikipe..
Abies fraseri Wikipedie
Zajímavosti o zvířatech o zvíř..
nadívaná kachna Divoká recept
prošívaný přehoz přes manželsk..
co to je Špaldová mouka Wikipe..
Externí:
Habsburkové na českém trůnu Wi..
Wikipedie České Švýcarsko
objednavka vysivane krestni ro..
nadaci Ivany Zemanové
ivan trojan starší životopis
zimní dlouhý dámský prošívaný ..
ivana chýlková seriály
všívání skrytého zipu návod
žampiony nadívané
Marihuana užívání

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
nahá Taťána Míková

Pro inspiraci:
akciová společnost impuls internationa..
gramatika psaní příjemné prožití svátk..
Náušnice z chirurgické oceli kruhy s k..
domácí Rucni Mechanické zametače
stresni okna fakro plastová nahradnich..
ovocný strom meruňka řez
ručně vyřezávané betlémy Jindřišská věž
je nárok na lázně po infarktu
kalhoty lyžařské xxxl Dámské
Silikonová formička na marcipán Víla
Znalecký Posudek cena Obvyklá
gg salsa omacka
co znamená v řeči těla postoj s rukama..
Adobe Acrobat Reader ke stažení
Sádrové formy na odlévání keramiky
Triacylglyceroly Jak snížit
Institut Bazální stimulace
CK Fischer last minute
omeleta po selsku
Jak vybrat správnou délku sjezdové lyže

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Martina Navrátilová – Wikipedie
Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha) je bývalá česko-americká profesionální tenistka, která byla mezi lety 1978–1987 světovou jedničkou ve dvouhře.Martina Navrátilová (* 18. října 1956 Praha) je bývalá česko-americká profesionální tenistka, která byla mezi lety 1978–1987 světovou jedničkou ve dvouhře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Martina_Navr%C3%A1tilov ..

Wikipedie:Czech – Wikipedie
Je to inspirace pro cizojazyčné Wikipedie.Je to inspirace pro cizojazyčné Wikipedie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:CZECH

Pardubice – Wikipedie
Pardubice (německy Pardubitz) jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace.Pardubice (německy Pardubitz) jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pardubice

Čechoameričané – Wikipedie
Emigranti původem z českých zemí, kteří mají předky jiné národnosti než české, se mezi Čechoameričany obvykle nepočítají,[ zdroj?] ale identifikují se svou vlastní etnickou skupinou, např.Emigranti původem z českých zemí, kteří mají předky jiné národnosti než české, se mezi Čechoameričany obvykle nepočítají,[ zdroj?] ale identifikují se svou vlastní etnickou skupinou, např.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cechoameri%C4%8Dan ..

Wimbledon (tenis) – Wikipedie
The Championships, Wimbledon[p 1], nebo pouze Wimbledon, je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Představuje třetí ze čtyř událostí nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hranou na přelomu června a července v jihozápadní...The Championships, Wimbledon[p 1], nebo pouze Wimbledon, je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Představuje třetí ze čtyř událostí nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hranou na přelomu června a července v jihozápadní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Wimbledon_(tenis)

Australian Open – Wikipedie
V sezóně 1969 byl turnaj poprvé otevřen profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu.V sezóně 1969 byl turnaj poprvé otevřen profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Australian_Open

Vítězové US Open - sportovni-statistiky.cz
Vítězové tenisového US Open v mužské a ženské dvouhře. Přehled všech historických vítězů a vítězek Flushing Meadows jasně a přehledně.Vítězové tenisového US Open v mužské a ženské dvouhře. Přehled všech historických vítězů a vítězek Flushing Meadows jasně a přehledně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sportovni-statistiky.cz/tenis/us-open

Ivan Lendl - Idnes.cz
Bývalý první tenista světa vyhrál celkem 94 turnajů, osmkrát získal grandslamový titul. Ostravský rodák s americkým občanstvím Ivan Lendl od ledna 2012 trénuje Brita Andyho Murrayho.Bývalý první tenista světa vyhrál celkem 94 turnajů, osmkrát získal grandslamový titul. Ostravský rodák s americkým občanstvím Ivan Lendl od ledna 2012 trénuje Brita Andyho Murrayho.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/sport/ivan-lendl.K459001

Mezinárodní tenisová federace – Multimediaexpo.cz
ILTF byla založena v Paříži (Francie) 1. března 1913 zástupci 13 národních tenisových svazů. Ke změně názvu s vynecháním Lawn (travnatý) došlo na valném shromáždění federace v Hamburgu (SRN) v roce 1977.ILTF byla založena v Paříži (Francie) 1. března 1913 zástupci 13 národních tenisových svazů. Ke změně názvu s vynecháním Lawn (travnatý) došlo na valném shromáždění federace v Hamburgu (SRN) v roce 1977.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

multimediaexpo.cz/mmecz/index.php/Mezin%C3%A1 ..

Galerie: Tenisoví veteráni: Do kdy se dá hrát na špičkové...
Ivan Lendl v exhibičním zápase proti Jiřímu Novákovi • Pavel Mazáč (Sport)Ivan Lendl v exhibičním zápase proti Jiřímu Novákovi • Pavel Mazáč (Sport)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

isport.blesk.cz/galerie/tenis/92766/tenisovi- ..


Wikipedie:Wikipedie jako zdroj pro média – Wikipedie
Tato stránka dokumentuje případy, kdy (české) sdělovací prostředky čerpají informace z Wikipedie (české i cizojazyčné). Zvláštní pozornost zaslouží kopírování nepřiznané, které může být porušením licenčních podmínek (CC-BY-SA, u starších...Tato stránka dokumentuje případy, kdy (české) sdělovací prostředky čerpají informace z Wikipedie (české i cizojazyčné). Zvláštní pozornost zaslouží kopírování nepřiznané, které může být porušením licenčních podmínek (CC-BY-SA, u starších...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Wikipedie_jak ..

US Open (tenis) – Wikipedie
První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships.První ročník mužských soutěží proběhl v roce 1881 na travnatých kurtech Casina v rhodeislandském Newportu. Do roku 1968 nesl turnaj název US National Championships.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/US_Open_(tenis)

Mistři světa ITF – Wikipedie
K rozkolu došlo v roce 1990, kdy byla ITF silně kritizována za volbu Ivana Lendla, protože podle kritiků poškodila Stefana Edberga kvůli jeho kritice Grand Slam Cupu. Daný rok získal Edberg titul hráče roku od Asociace tenisových...K rozkolu došlo v roce 1990, kdy byla ITF silně kritizována za volbu Ivana Lendla, protože podle kritiků poškodila Stefana Edberga kvůli jeho kritice Grand Slam Cupu. Daný rok získal Edberg titul hráče roku od Asociace tenisových...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Mist%C5%99i_sv%C4%9Bta_ITF

Pardubická juniorka – Wikipedie
Mistrovství České republiky staršího dorostu v tenise, neoficiálně Pardubická juniorka (dříve také Dorostenecké mistrovství ČSSR v tenise), je tenisový juniorský turnaj, který je ve východočeských Pardubicích pořádán každoročně již od roku...Mistrovství České republiky staršího dorostu v tenise, neoficiálně Pardubická juniorka (dříve také Dorostenecké mistrovství ČSSR v tenise), je tenisový juniorský turnaj, který je ve východočeských Pardubicích pořádán každoročně již od roku...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pardubick%C3%A1_juniorka

French Open – Wikipedie
Pojmenování získal po francouzském válečném letci Rolandu Garrosovi, který roku 1913 jako první přeletěl Středozemní moře.Pojmenování získal po francouzském válečném letci Rolandu Garrosovi, který roku 1913 jako první přeletěl Středozemní moře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/French_Open

1985 ve sportu – Wikipedie
Dvouhru žen ve Wimbledonu vyhrála už pošesté Martina Navrátilová. Na strahovském stadionu v Praze se konala Československá spartakiáda 1985.Dvouhru žen ve Wimbledonu vyhrála už pošesté Martina Navrátilová. Na strahovském stadionu v Praze se konala Československá spartakiáda 1985.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/1985_ve_sportu

Miloslav Mečíř – Wikipedie
Tento turnaj se stal pro Československo výjimečný tím, že se do dvou singlových finále probojovali čtyři v něm narození hráči – Mečíř a Lendl mezi muži a Helena Suková s Martinou Navrátilovou v ženské soutěži.Tento turnaj se stal pro Československo výjimečný tím, že se do dvou singlových finále probojovali čtyři v něm narození hráči – Mečíř a Lendl mezi muži a Helena Suková s Martinou Navrátilovou v ženské soutěži.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Miloslav_Me%C4%8D%C3%AD ..

Významné Osobnosti ČR Mgr. Michal Oblouk. Vynálezci Prokop...
Vynálezci a Vynálezy Viktor Kaplan – Kaplanova turbína Antonín Holý – léky proti oparům, žloutence typu B a AIDS Jaroslav Skála - první záchytná protialkoholní stanice na světě Oldřich Jirsák - spřádání a výroba nanovláken Karel Klíč...Vynálezci a Vynálezy Viktor Kaplan – Kaplanova turbína Antonín Holý – léky proti oparům, žloutence typu B a AIDS Jaroslav Skála - první záchytná protialkoholní stanice na světě Oldřich Jirsák - spřádání a výroba nanovláken Karel Klíč...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/11654266

Čeští sportovci ve světě
Ikonou v mužském tenise je Čechoameričan Ivan Lendl . I on se rozhodl emigrovat z komunistického Československa. V mládí údajně prohlásil, že se stane světovou jedničkou.Ikonou v mužském tenise je Čechoameričan Ivan Lendl . I on se rozhodl emigrovat z komunistického Československa. V mládí údajně prohlásil, že se stane světovou jedničkou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czech.cz/cz/67108-cesti-sportovci-ve-svete

PPT - Významné Osobnosti ČR PowerPoint Presentation - ID...
Významné Osobnosti ČR. Mgr. Michal Oblouk. Vynálezci. Prokop Diviš – bleskosvod Jaroslav Heyrovský – polarografie (Nobelova cena) František Křižík – oblouková lampa JAN Evangelista Purkyně – buněčná biologie Josef Ressel – lodní šroub...Významné Osobnosti ČR. Mgr. Michal Oblouk. Vynálezci. Prokop Diviš – bleskosvod Jaroslav Heyrovský – polarografie (Nobelova cena) František Křižík – oblouková lampa JAN Evangelista Purkyně – buněčná biologie Josef Ressel – lodní šroub...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideserve.com/yovela/v-znamn-osobnosti-r

Počet záznamů:20

Ivan Lendl Martina Navrátilová Wikipedie
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0041:16:23